| nichi a întrebat:

Salutari!
Am o problema cu instalarea Net-ului .se instaleaza numai pana la un anumit loc[acolo unde dupa ce am pus numele si parola se trece la detectarea speed touch-ului].
Apare pe ecran o fereastra in care spune ca este undeva o eroare de instalare si ca sa verific toata reteaua si toate mufele.
Eu am verificat peste tot si nu este nicaieri nici o defectiune si totusi cand ajunge la detectarea speed touch-ului iar spune acelasi lucru.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modemul este sincronizat (ADSL aprins)?

| nichi explică (pentru anonim_4396):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru nichi):

Nu stiu exact ce sa-ti zic dar tipul asta de modem este mai vechi si se poate sa fie defect; suna la deranjamente 1921 si ar trebui sa trimita pe cineva sa verifice si daca e defect trebuie sa-l inlocuiasca cu altul.Succes