| anonim_4396 a întrebat:

Salutari TPU, toate tabletele au slot pentru cartela sim? si daca nu tableta asta are? http://novotab.ro/ainol-novo-7-tornados-tornados.html si se merita acesti bani pe ea?

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Nu toate au suport de sim card iar tableta asta e un "NO NAME" si nu are 3G support (sim slot) in schimb are WiFi. PS. nu iti recomand o tableta no name.

4 răspunsuri:
| LolLzz a răspuns:

Nu toate au slot pentru cartela sim, dar aceasta are, si parerea mea este ca merita banii

| Allexutsu a răspuns:

Deci eu ce sa-nteleg? Tableta asta are pana la urma sau nu are slot pentru sim?

| aBunnyMind a răspuns (pentru Allexutsu):

Du-te la Vodafone. Ai tableta Samsung galaxy tab 2 10.1 la 0 euro si 145 lei pe luna, cu net inclus. Nu toate au slot. Nu stiu ce are site-ul asta de nu-mi da voie sa postez mesajul. Tableta pe care o vrei nu are slot pentru asa ceva.

| Allexutsu a răspuns (pentru aBunnyMind):

Da merci omule, nu vreau ceva la abonament... oricum mersi ca m-ai luminat cu tableta ca n-are slot pentru simhappy