| xpotx a întrebat:

Se poate ca placa de baza sa nu fie compatibila cu windows 10 daca pe cutie scrie ready for windows 8.1. dar placa video?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E posibil sa fie, mai degraba. http://www.yoda.ro/......l-tau.html

3 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Nu are cum sa nu fie compatibil, eu am un laptop din 2011 si merge windows 10 pe el brici.

| SasNetRomania a răspuns:

Cat timp ai pe site-ul producatorului driver pentru placa ta video compatibil cu windows 10 spre download, atunci functioneaza.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Salontanul):

Lasa-ne tinere cu yoda punct kur...e un site marca prorahat.