| TheLittleCurious a întrebat:

Stie careva un program de editare foto cu care poti selecta automat fundalul unei poze si sa il blur-ezi sau sa-l faci in ceata? Si ceva tutoriale? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Grisa99 a răspuns:

Te inregistrezi pe vk com si cauti avatan este un photoshop excelent

| Dexionica01 a răspuns:

Eu pot sa te invat photoshopwinking Sunt webdesigner licentiat

| antimulte a răspuns:

Photoshop, si folosesti Magic Wand din instrumente ca sa faci selectia. Apoi Aplici un filtru Blur. Gasesti cu miile de tutoriale despre asta pe youtube.

| TheLittleCurious explică (pentru Dexionica01):

Ma pasioneaza fotografia si editatul fotografiilor. mi-ar placea daca m-ai putea ajuta sa invat sa lucrez cu photoshop.