| CameliaS a întrebat:

Stie cineva cum pot sa lipesc doua melodii? Adica, am Picasa 3 si vreau sa fac un video. nu ma lasa sa pun decat o singura melodie. Care ar fi solutia sa pun 2 melodii? Video-ul meu are 8:10 minute si as vrea sa pun doua melodii, care sa mearga pe timpul videoclipului.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Atunci cu programul Movie Maker, este simplu de folosit.

4 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Foloseste acest program. sper sa te descurci daca nu..contacteazama
http://download.cnet.com/iWisoft-Video-Converter/3000-2194_4-10974272.html

evenso
| evenso a răspuns:

Cu programul Free Video Cutter in care poti lipi si taia fisiere video.

| TheAce a răspuns:

Recomand MovieMaker sau Virtual DJ. FL Studio e chiar cel mai bun insa e mult mai dificil de operat.

| CameliaS explică (pentru evenso):

Acest program este bun pentru fișiere video, eu însă îmi doresc să lipesc două melodii.