| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca nVIDIA qaudro 4000 e buna pentru facut grafica sau ar trebui sa iau un firepro 7900? pe net arata ca 7900 e mai buna decat quadroo 4000

7 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Quadro este o alegere mult mai buna in grafica.
Pret: http://www.mediadot.ro/......o-4000-2gb

Bafta!

| gmxromania78 a răspuns:

Salut!

Alege nVidia Qaudro 4000 - este foarte buna pentru ultimele jocuri aparute.

| BLKZ a răspuns (pentru gmxromania78):

Pe bune, tu te auzi ce spui?

| gmxromania78 a răspuns (pentru BLKZ):

Da, este cea mai buna placa video, dar la banii astia...

| BLKZ a răspuns (pentru gmxromania78):

Quadro nu este pentru jocuri cum ai spus tu, ci pentru cei din domeniul foto-video.

| gmxromania78 a răspuns (pentru BLKZ):

Da... scuze nu am fost prea atent la detalii, pe parcurs o sa fiu mai atent la ceea ce intreb utilizatorii. Dar da este foarte buna din cate am vazut in review-uri.

| Rags a răspuns:

Vreau sa-mi aratati un review sau un filmulet in care arata ca quadro sunt mai bune decat firepro ca pe yt am gasit decat asta cand dau quadro 4000 rendering, http://www.youtube.com/watch?v=nGRfpS9M-Fo.