| Asdffd a întrebat:

Stie cineva un site de metin2 ro privat?puppy dog eyes va rogg, dar sa nu aiba virusi puppy dog eyes

22 răspunsuri:
| вєѕтωιѕнєѕ a răspuns:

Nun joc metin

| who gives a damn.. a răspuns:

Pai, mie, cel putin, la toate imi arata ca au virusi. oh go on
incearca locmt2 (dar e destul de complicat sa-ti faci cont, trebuie sa-ti schimbi limba browserului in italiana mai intai), metin2tim...winking

| seby123 a răspuns:

Dai add la id :seby_vsl si iti zic eu server cate vrei!

| M@rZzz a răspuns:

Pai. Eu ma joc metin2 factory. E destul de bun. Adica sunnt miltzumita de el; si in vreo 5-6 zile am facut lvl 59. Srv este chineza (de fapt numai sarcinile sunt) si mai este si in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poizone Metin 2 Hamachi server
Retelele Hamachi : PoizoneMet8, PoizoneMetin9 fara parola!
Pentru Client + Account http://metin2.poizone.info! (trebuie sa fiti logati pe una din retelele hamachi pentru a accesa site-ul)da mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu dar nu iti zic tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2tim; metin2empire; metin2ez; si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca METIN2.ala.1u.97.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi unul tare:www.metin2tim.ro. Eu zic cai tare :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 tim e este ro privat si maie o parte naspa misiunile sunt in chineze si cresti foarte repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.blacknight.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu numai sa scrii cum zic eu : www.metinp.uv.ro acest metin nare virusi! BAFTA LA JOC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex cum imi fac cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf
dc nu jocimetin2rospeed daca vrei sa intri dau pe primul dai descrcare si tea apare 3 dowload si dai pe al 2 ai ea o ora sa se incarce si stii ce repede faci lvl macsim eee lvl 250 iti ei fms +9 si rib de la magazin si armura +9 daca vrei intra cu drag cel mai bun preieten al tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! intra pe www.metin2private server.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 united:http://metin2united.com/

| robyzz2 a răspuns:

Metin2factory.eu... E cel mai tare server privat roman! Funda?

| MihuTare a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai mi-am sters mt2 ro speed
ii naspa
trebuie sa te chinui sa ajungi la lvl 61
in shop iti da arma de 1 si de 30 +9
si armura de 34 si 1 simple +9 ieftin iar armura de 1 epica +9 ffffff scumpa
atat