| pisicutzza990 a întrebat:

Stiti site-uri de facut videoclipuri online? Eu faceam in http://moviemakeronline.com/ dar acum nu stiu de ce dupa ce se incarca videoclipul, este cu 1 minut mai in fata,fara poze, fara melodie. Am cautat si in laptop acel program dar nu il gasesc.

PS. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Carmen27 a răspuns:

Si alt site online de facut videouri este www.wevideo.com sper sa te ajute.

3 răspunsuri:
| Carmen27 a răspuns:

Moviemaker este un program pe care il are orice calculator deoarece este facut de Microsoft. Deci ar trebui sa il ai si tu instalat.

| pisicutzza990 explică (pentru Carmen27):

Multumesc mult de tot pentru acest site!

| pisicutzza990 explică (pentru Carmen27):

Dar cum se descarca videoclipul? Trebuie sa platesc?