| mihaela_4091 a întrebat:

Telefoanele LG sunt bune?

Răspuns Câştigător
| scumpik a răspuns:

Da sunt telefoane bune dar tot Nokia sunt cele mai bune telefoane.acum depinde si de modelhappy

23 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Buna! Eu am LG KE990 sau Shine si sincer nu sunt multumita! In primul rand, nu pot face poze pentru ca raman foarte repede fara baterie, deci. bateria e praf! Apoi, nu sunt atat de ok din punct de vedere al sunetului, Adica... se aud destul de incet! Deci... dupa parerea mea, nu sunt chiar ok!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am auzit nu.

| Magnific a răspuns:

Aku depinde la ce bune? Nokia e in top deci si LG si Sony si Samsung etc etc toate sunt bune zic eu big grin acum depinde tu ce vrei de la un telefon in afara sa vorbesti big grin

| stefy_8347 a răspuns:

Sa stii ca nu sunt cine stie ce pentru ca mi-am luat unul acum 2 ani si dupa un tip nu mai merge bine si plus dupa ce l-am reparat mergea si mai prost. Lg este o calitate proasta si nu ti-as recomanda.Nokia sau sonyericson sunt bune sau Samsung. Sper ca te-am ajutat:*

| Zamfir_2974 a răspuns:

Da f bune

| lollipop127 a răspuns:

Da eu asa cred. Mi-am luat un LG chocolate acum 4 ani si imi merge ft bine si acum.Si cunosc ft multi prieteni care au telefoane LG si sunt multumiti de ele.Acum depinde si de ele si de cat de multa girja ai.

| roksy a răspuns:

Da, sunt printre tel care merita cumparate plus ca ai si de unde alege http://www.telportal.ro/telefoane-LG.htm

| usernamebpla a răspuns:

Uite : http://www.craiovaforum.ro/......902-3.html ...si da nu'
s rele

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa și așa. Nokia este preferata mea.
Pa, pa.

| Wladutz a răspuns:

Pff laughing cu siguranta nu toate telefoanele LG care le-am vazut erau varzabig grin

| danny_7173 a răspuns:

Nu pre dureaza mult bateria Nokia sunt mult mai bune

| yoyoo a răspuns:

Nu stiu...Eu una am avut un LG si s-a stricat foarte repede fara sa il scap jos sau chestii de genu'.straight faceAcu depinde...

| virusake a răspuns:

Nu mai vorbiti din auzite. In afara de cele high-end, restul sunt niste porcarii ordinare. :-J

| Abcfunny a răspuns:

Da sunt foarte bune, eu am LG KU990i si in general mi-am luat numai LG-uri. si imi plac

| georginika a răspuns:

NU.iti spun sincer sa nu dai banii pe un LG, nu se merita

| foxi a răspuns:

Cam evaziva intrebarea! LG comparat cu altele...nu! Conteaza raportul pret calitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la LG, doar telefoanele de vârf de gamă sunt decente (nu bune), restul sunt ținut pe post de bibelou.
Nokia nu mai sunt de mult în top, în top zac Apple și HTC, urmate de Samsung și Sony Ericsson.

| mihaela_4091 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un LG kp501cookie si sunt foarte foarte multumita de el.se aude ft bine si touch screen-ul merge ft bine, toate comenzile merg ft rPID SI POT SA SPUN ca sunt telefoane la un pret ft convenabil si sunt telefoaNE ft bune si cu un aspect de invidiat.parerea mea e sa ti cumperi un telefon lg.sa sti ca daca vreri cu touch screen au raspuns la comenzile touch ft rapide.bafta la ales

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci in topu' de invidiat sunt Nokia si Sony Ericsson deci dupa mine LG nu sunt prea bune pentru ca iti dai seama d pret deci tu alegi

| introduaicinumele a răspuns:

LG-urile sunt bune! Am un Optimus One cu Android si nu mai ma pot satura de el! Am dat 600 lei pe el, si a meritat! LG au scos si 2x-uri si 3D-uri super tari! In top sunt LG si Samsung dupa mine, Nokile sunt nasoale. Si HTC-urile zic eu ca-s bunicelebig grin
LG a scos inaintea lui Smasung Telefone super tari cu android ieftine si Samsung a scoz unele asemanatoare dar mai scumpe.
Recomandari: LG, Samsung. NU iPhone, meniu nasol si OS-ul la fel, nu Nokia prea sclabute la pretul lor.
Oricum treba ta! Daca esti fan Nokia iti iei Nokia, daca esti fan Apple iti iei iPhone, daca esti fan Android (eubig grin ) iti iei LG, HTC, Samsung, Sony Ericson, Acer sau Gigabyte. Fiecare cu treba lui!

| cetin1 a răspuns (pentru Gabitza):

Ce postezi accest comentariu pe net ce crezi ca te va ajuta cineva dac postezi cumparati frate

| Gabitza a răspuns (pentru cetin1):

Ce ai frate? care iti este problema? A intrebat ceva, i-am raspuns! E parerea mea si chiar nimeni n-are niciun drept sa imi judece parerea! Vezi-ti de treaba ta si de raspunsurile tale! Invata sa scrii corect, apoi mai stam de vorba! sa ai o zi faina!