| ZeulMuschilor a întrebat:

Telefonul meu se descarca repede, cu o săptămână în urmă nu făcea așa. ceva idee sa rezolv problema asta?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Simte faptul că se apropie Black Friday. Îți trebuie unul nou.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sunt multe motive posibile. Mai opreste din aplicatii, probabil e una care ruleaza in fundal si consuma mult. Da o resetare din fabrica. Goleste memoria cache si fisierele care sunt in plus. Asigura-te ca ai o conexiune buna la net pentru ca se consuma bateria daca el tot incearca sa se conecteze. Altfel, singura varianta care ramane e bateria si trebuie sa o schimbi