| anonim_4396 a întrebat:

TPU, puteti va rog sa-mi spuneti un program sau un site online, unde pot sa lipesc doua fragmente de video!

Funda!

P.S: va rog raspunsuri care sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| B3ntea a răspuns:

Cel mai simplu cred ca ar fi Movie Maker...te descurci singur cu el fara tutoriale

2 răspunsuri:
| Anatol2000 a răspuns (pentru B3ntea):

Da poti sa mi dai silka de unde il pot lua pe cel mai bun sa fie te rog in romana ca sa inteleg ok

| B3ntea a răspuns (pentru Anatol2000):

Http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows-live/movie-maker#t1=overview

Ai putea totusi sa vezi si un tutorial pe youtube da oricum te descurci, bafta