| Maryjay a întrebat:

TPU,trebuie sa fie pe aici si ceva Hater, care sa imi spuna cum pot sa vad o conversatie de pe fb, care a fost stearsa. am nevoie urgenta, va rog daca stie cineva sa imi spuna. scuzati categoria big grin

7 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Din pacate nu se poate daca a fost sdtearsa

| CarolineArina a răspuns:

Nu sî poati.

| geogeo93 a răspuns (pentru CarolineArina):

Da' di ci nu sî poati? Trebu' sî sî poatî. Doar nu o hi Facebook mai diștept dicât noi.

| geogeo93 a răspuns (pentru geogeo93):

Eu am scris "Facebook"...mama lui de TPU, a corectat automat.

| geogeo93 a răspuns (pentru geogeo93):

F E I S B U C! corectarea masii...

| Lorodana a răspuns:

Asta e clar nu se mai poate

| CarolineArina a răspuns (pentru geogeo93):

Facebooku în sine, nu. Da' Mark Zuckerberg îi mai diștept dicât noi.
Hai, ti-am pupat.