| XxAlexandruxX a întrebat:

Voi ce ati alege dintre un Samsung Galaxy S Plus sau HTC Evo 3D?Vreau sa motivati de ce!

Răspuns Câştigător
| Alexandrup a răspuns:

Are un procesor mai puternic decat s plus, cea ce fac jocurile sa mearga mai bine, iar ecranul 3d ofera o grafica superioara!

10 răspunsuri:
| volvo_6888 a răspuns:

Samsung deoarece e o firma mai veche pe piata decat HTC. samsungu e mai finut...

| Farazahar20 a răspuns:

Eu iti recomand HTC Evo 3D pentru ca e ff bun, eu unu asa credtongue ti-l recomand poti juca jocuri p el intra p net. etc.

| Alexandrup a răspuns:

Htc evo are o camera de 8 megapixeli, iar galaxy s plus are doar 5, iar HTC are un procesor superior, ecranul este 3d, si suporta toate jocurile de pe piata android.

| Alexandrup a răspuns (pentru Alexandrup):

Deci HTC evo

| XxAlexandruxX explică (pentru Alexandrup):

Htc EVO 3D are o camera de 8? Nu are de 5?

| Alexandrup a răspuns (pentru XxAlexandruxX):

Scuza-ma,are 5, dar totusi e mai performant

| XxAlexandruxX explică (pentru Alexandrup):

Am inteles ca camera este un esec

| Alexandrup a răspuns (pentru XxAlexandruxX):

Nu este, e la fel ca la s plus

| XxAlexandruxX explică (pentru Alexandrup):

Merg pe el toata jocurile din market nu? Cum ar fi NOVA, GTA 3, NFS sau Asphalt

| XxAlexandruxX explică (pentru Alexandrup):

Ok,multumesc o sa il cumpar saptamana viitoare