| unprietenaproape a întrebat:

Vreau sa iau din istoric o poza de pe faceboook si sa o pun intr un link dar fara sa apara numele si comentariile. nu merge daca copiez adresa dupa ce vad doar imaginea help

8 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Click Dreapta mouse pe poza, Save Image As...

| unprietenaproape explică (pentru Lucian_Magnus_1980):

Dar asa nu merge sa o pun intr un link

| j1NNNx a răspuns:

Dai click dreapta si save image as / apoi intri pe https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=imageshack / faci cont si o uploadezi fara problema :P

| unprietenaproape explică (pentru j1NNNx):

Poate as fi reusit... daca copiai bine linkul

| j1NNNx a răspuns (pentru unprietenaproape):

Https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=imageshack

| unprietenaproape explică (pentru j1NNNx):

Scuze ca te deranjez, din nou.
mi-am facut acel cont si am pus poze, dar nu inteleg ce trebuie sa fac. tot nu merge daca copiez adresa

| j1NNNx a răspuns (pentru unprietenaproape):

Daca ai skype baga horia.robert24 -> si te invat tot!