| crosmaker a întrebat:

Vreau sa invat sa repar telefoane, mp3-uri(am un prieten care stie si nu vrea sa imi explice, mi-a spus doar ca de pe internet) am cam 10 telefoane si nu vreau sa le duc la reparat pentru ca apoi daca le-as vinde nu mi-ar iesi nici un ban, cine imi poate da un site sau.sfaturi. FUNDA!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu se poate invata dupa internet.

| crosmaker explică (pentru neutrino):

Si atunci de unde le pot invata? reparatorii de unde le invata?

| neutrino a răspuns (pentru crosmaker):

Fac cursuri si specializari la firma.

| thebest7ionut7 a răspuns:

Nu poti invata de pe net, mai bine te documentezi de la pers cu experienta.

| kar1GaNNN a răspuns:

Degeaba ne spui noua, trebuie sa practici, nu sa iti tinem noi teorie.