| Crew a întrebat:

Vreau sa pun alt email.cum pot? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Intra la Editare date logare http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ scrie noua ta adresa de email unde apare "Introdu noua adresa de email" dupa care scrii parola la "Introdu si parola contului tau pentru validare" si la final click pe Modifica.

Vei primi un mesaj in Inbox sau Spam pentru confirmarea adresei de email, confirmi si gata.

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Unde vrei sa pui?

| Crew explică (pentru evenso):

Sa pun aici pe site altul.ca mi l-am schimbat si nu mai e bun

| Crew explică (pentru Crew):

Va rog! daca stiti spuneti, am mare nevoie.