| unprietenaproape a întrebat:

Windows nu are permisiunea cuiva. nu merge sa instalez nimic. de ce?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna cai ai restricti de windows ai creat mai multi "useri", si ai dat pe unu principa? Daca da atunci asta e problema trebuie sa te logezi pe cel principal sa poti instala ceva sau sa dai drepturi la toti "useri" sa instaleze. Daca nu ai mai multi "useri" reinsaleaza windowsul si fi atent la instalare, daca tot asa face schimba windowsul, asta e "bulit". Bafta!

| unprietenaproape explică (pentru anonim_4396):

Copia mea de windows nu e autentica. imi arata asta de fiecare data cand il deschid. stau cu ecranul negru. am o pagina deschisa pe validare wind ws in desfasurare. spune sa nu navighez in afara ei. ca o sa dureze cateva min. am asteptat o jumatate de ora. e de azi dimineata. o sa se rezolve

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru unprietenaproape):

Iti recomand sa fac un alt DVD/CD cu windows, alt ceva nu are ce sa fie, poate Hard disk-ul ca lucreaza greu dar acela s-ar simti in alt fel, se aude un scomot urat din unitate? Ceva ca un troncanit?