| Desembra133 a întrebat:

Am luat un Allview x3 soul style si inca de la inceput am probleme cu touch-ul, daca apas in stanga pe joystick sa ma misc cu caracterul ai apas in partea dreapta sa lovesc nu mai vede partea din stanga..adica trebuie sa apas din nou ca sa mearga, daca il duc la garantie mi-l face?

4 răspunsuri:
| Kimokato a răspuns:

Daca mai ai garantia la el poti sa il schimbi cu altul, dar depinde si de unde l-ai cumparat.

| Desembra133 explică (pentru Kimokato):

Digi

| Kimokato a răspuns (pentru Desembra133):

Nu am cumpărat niciodată de la Digi produse dar cred că poți că îl schimbi.

| Desembra133 explică (pentru Kimokato):

Am mai vazut pe un forum ca asa sunt toate si ca nu au ce sa faca cu el la garantie, pentru ca telefoanele astea nu sunt pentru jocuri.