| anonim_4396 a întrebat:

Am un Android 2.2 care are la aplicatii o optiune : RESTAUREAZA la cum a iesit din fabrica. Acum, daca fac asta, inca voi mai avea YouTube, Facebook si aplicatiile care mi l-au dat cand mi l-au livrat? Sau imi va sterge tot din telefon?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Din pacate nu, trebuiesc intalate manual, navighezi cu telefonul pe net ca sa le gasesti, daca intrii pe facebook iti da din prima sa instalezi pluginul de facebook

| Octa00 a răspuns:

Se vor sterge doar cele instalate de tine. Cele adaugate de furnizorul de telefonie (facebook, youtube, etc) nu se vor sterge.