| SOFIAMARIALACRAMIOARA1983 a întrebat:

Bună, am o întrebare, nu mi-am făcut backup,nu am salvat pozele în Google foto,știu vina mea,s-au șters singure din galerie,sau nu știu exact ce s-a întâmplat, abia acu am realizat ca nu mai sunt, de erau pozele mele nu ma interesa dar erau pozele fetei make de la câteva zile pana la 1 an,mai exista vreo șansă să recuperez cv? Am recuperat doar ce am trimis pe messengee, am descarcat fel și fel de aplicații dar nimic, parca au întrat în pământ acele poze ...va rog orice mica sugestie m-ar ajuta, telefonul este un Samsung A33

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se mai pot recupera daca le ai sters din cont, vezi cui i ai mai trimis poze si le are sa ti le retrimita pe whatsap linkurile si salveaza le in cont, altfel numai ai nici o șansa sa le recuperezi niciodata, le ai sters tu ca pozele nu se sterg automat.

| gabicoo a răspuns:

Poți să le pui cruce.

| NLS a răspuns:

DACA aveai card, si DACA erau pe card,
mai exista o sansa, cu Recuva.

https://www.ccleaner.com/......ps?/recuva

Altfel, mai slabut.