| Deak_Lorand_1992 a întrebat:

am un Iphone 5s si am avut ceva probleme cu placa de incarcare. L-am dus la Gsm unde mi-au si reparat dar dupa desfacerea telefonului am observat ca la fiecare atingere apar culori negative, parca apesi un televizor mai tare pe ecran.De la ce e? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Nu l-au asamblat cum trebuie.
Fugi inapoi cu problema respectiva si arata-le garantie, factura absolut tot. Normal ti-l fac pe gratis daca nu ai ANPC sau Televiziunea.

2 răspunsuri:
| Deak_Lorand_1992 explică (pentru Pool77):

L am dus deja si au spus ca n are nimic... Se poate strica ceva din cauza acesta?

| Pool77 a răspuns (pentru Deak_Lorand_1992):

Cum nu are nimic, daca displayul prezinta urme dupa manopera?
Nu te lasa fraierit insista iar in cazul in care nu vor sa te ajute in nici un caz vorbeste cu managerul-seful de acolo iar daca nici el nu vrea ANPC ori Media, crede-ma te ajuta dupa 100%