| Goddessss a întrebat:

Bună!
Am un telefon Samsung A54.
Unde as putea găsi opțiunea aceea unde se șterg chestiile inutile ca sa eliberez spațiu?
La telefonul vechi era undeva la documente o optiune de optimizare si îmi ștergea ce rămânea.
Aici nu găsesc nicăieri, iar aplicațiile aceea de șters nu sunt bune.

7 răspunsuri:
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Salut

Ți apăsată pe aplicație și acolo îți arată totul.

| DomnulPoliticos a răspuns:

E telefonul personal sau de munca

| Goddessss explică (pentru DomnulPoliticos):

Personal

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss explică (pentru DracuIa):

Nu, nu mai vorbim de ieri.
si oricum ii scriam sec sa își dea seama naibii ca nu am atracție fata de el în tot acest timp. ieșirile cu el erau îngrozitoare. ma simțeam prost moral mereu. simțeam tensiunea si tot ce dorea, dar nu, nu se poate.
i-am scris un roman frumos si care sa îl facă sa înțeleagă.
i-am scris ca ceva mai mult decât amici nu putem fi (deși asa ceva eu consider ca nu exista, prietenie între un băiat si o fata).
era disperat ca majoritatea tipilor pe care ii cunosc.
dacă as fi fost genul de fata care dorea un cățeluș, as fi făcut asta, dar nu sunt.
mi s-a zis si pe TPU situația si am zis sa o iau ca atare, fără nicio minciuna.
sa ii dau block nu mergea, era o soluție proasta, sa îl las in seen iară nu era bine, deci consider ca am făcut ce trebuia.
am scris un mesaj drăguț.

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss explică (pentru DracuIa):

M-am simțit foarte rău, dar el chiar avea sentimente.
eu ce puteam face?
o sa zica ca is ceva fitoasa sau nu stiu, a zice ca l-am folosit.
dar nu e vina mea ca el nu își da seama si nu face distinctia atunci când cineva te place sau nu.
plus ca el era mai mare cu 6 ani si deja ma gândesc ca are in cap si insuratul. lol