| calinsimo a întrebat:

Cum pot face sa imi blochez numarul sa sune robotul si sa zica ca nr este alocat? Multumesc funda

Răspuns Câştigător
| Bebel_Iuli_1980 a răspuns:

Daca ai cosmote formezi **21*178# si cine te apeleaza ii spune robotul ca esti ocupat si primesti mesaj ca ai avut un apel de la... si sa deblochezi formezi ##002# daca m-ai vrei si alte coduri contacteaza-ma pe facebok iuli.bebel sau yahoo iuli_bebel

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să faci asta!
Cel mult, poţi să deviezi toate apelurile spre un alt număr, sau să respingi toate apelurile ( din setările din Meniu/gestionare apeluri ).

Toate cele bune.

| Bebel_Iuli_1980 a răspuns (pentru bursuc001):

Gresit daca ai cosmote sunt foarte multe coduri

| Hirom a răspuns (pentru Bebel_Iuli_1980):

Sall! Sti vreun cod prin care pot inregistra un mesaj pe care robotul sa il rosteasca cand cineva ma suna?