| florinlungu95 a întrebat:

Da-ti-mi si mie cateva mesaje fainee de speriat prietenii, sau niste site-uri...

Răspuns Câştigător
| kitiketa a răspuns:

Am cateva:"Auzi! Ce tot vorbești de mine pe la toată lumea? N'ai ce vb. Știi ceva... ar fi mai bine să îți ții gura, k deja ai întrecut măsura. Te credeam o persoană de treabă. Dar de data asta chiar ai exagerat, vb serios. Nu pot să cred ca ai făcut așa ceva. Khiar nu mai pot, m-ai dezamăgit complet cum ai putut să le spui tuturor k GĂINA NU FACE CODCODAK. ȚEAPĂ. Dă-l mai departe și sperie-ți prietenii. ";"Nu te speria sunt la spital pentru ca mi-a gasit ceva in inima, dar fii fara griji pentru ca operatia nu le-a reusit. Nu te-au putut scoate din inima mea caci acolo esti tu, si acolo vei ramane! " atatesad fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| Crut_Emilian_1989 a răspuns (pentru kitiketa):

Foarte fain