| Anjinsan a întrebat:

Bună, deci mama unei prietene și a pierdut telefonul. Întrebarea mea este dacă pot sa îl găsesc după nr de telefon chiar dacă e închis telefonul

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa ai vreo șansă cu find my device de la Google, însă trebuie să știi macar un cont de pe acel telefon ca sa te poți loga de pe alt telefon și să îl poți localiza

| Anjinsan explică (pentru Hyperion7):

A ok mersi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poți. Simplu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, practic este imposibil acest lucru, atata vreme cat mama acelei fete nu a avut platita un serviciu special de GPS, care i-ar fi putut urmari telefonul.

| LisaJulie a răspuns:

Daca telefonul este inchis sau descarcat nu ai sanse! Imi pare rau! Cu Find my device ai sanse mari daca ai instalat Whatsapp pe acel telefon si stii numarul sau cu gmail dar iti trebuie si email si parola