| autodidact a întrebat:

Bună dimineața, Se poate trimite un fax de pe un dispozitiv mobil? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, sunt aplicații pentru așa ceva. DAR intrebara e: cine dreak mai cere faxuri?

| autodidact explică (pentru sierra1):

Da. Mai sunt instituții care pretind și faxuri, pe lângă email.

| Simpatic a răspuns:

Interesant, acum am aflat ca mai sunt locuri care doresc faxuri!
probabil la ei nu a ajuns digitalizarea si considera ca hartia este sfanta inca happy

| Korkodeln a răspuns:

Da, instalezi o apicatie specializata precum EasyFax

https://play.google.com/......ps/details

si ai n-shpe feluri in care poti trimite: documente de pe cloud sau de pe telefon, scanare document cu telefon si asa mai departe.