| Prostulprostilorcamebeack a întrebat:

Bună seara TPU, azi din câte mi s-a spus am înțeles ca nu pot instala android pe un telefon de la Microsoft care rulează Windows Phone dar aplicații android pot? Adică Facebook, Mesenger Wikipedia, Whatsapp, Telegram etc am înțeles ca trebuie sa ai programul Windows Insider? Și mai departe ce ar trebui sa fac adică asta programul asta se găsește pe vreun site sau de unde îl descarc?

5 răspunsuri:
| NyHyLySM a răspuns:

Eu care plâng de anii după sistemul windows phone și tu vrei să ți instalezi android pe minunăția aia....de ce nu îți ei un ANDROID?

| Prostulprostilorcamebeack explică (pentru NyHyLySM):

Ca momentan nu prea stau bine cu banii si asta e și mai solid mai ok

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu poti instala android ce te face sa crezi ca poti instala pe el aplicatii pentru android, neavând android?

| Brizbriz a răspuns (pentru NyHyLySM):

"acum 7 ore | Florinelelînvingător a răspuns:
Eu care plâng de anii după sistemul windows phone"

de ce?
e mult mai imbecil ca Android-ul si cu mult mai putine aplicatii, asta e windows phone, NU PC

| NyHyLySM a răspuns (pentru Brizbriz):

Nu ți dădea dependență. Era foarte icon. Video HD. Sunet HD. Cam totu era foarte ok.