| StefanescuDaniel a întrebat:

Buna seara! Voi pune o intrebare legata de un schimb, deoarece chiar mi-as dori din tot sufletul meu sa ii fie de folos cuiva. Am o placa video nou nouta Radeon RX 580 de 8gb 256 bit cumparata in urma cu 7-8-9 zile nu mai stiu exact si problema este ca fara sa stie si logodnica mea a cumparat o placa video Nvidia RTX 3060 12 gb si ca sa nu o jignesc bineinteles ca am instalat-o pe aceea iar eu am ramas cu aceasta nefolosita. Daca sunteti din Timisoara vi-o pot da la schimb pe un telefon mobil gen Samsung A33 5G, A32 5G, Samsung A14 5G sau Samsung A24, Samsung S10 sau S10 plus cu conditia sa fie impecabile oricare din ele. Daca sunteti interesati careva si aveti vreo propunere astept sa imi scrieti! Precizez ca telefonul vreau sa il pastrez nu sa il vand mai departe cum fac altii, fiindca daca doream puteam sa vand placa video sau sa o trimit inapoi cu curierul si sa imi restitutie firma respectiva banii

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Pune-o pe olx, evident la preț mai mic și o vinzi foarte repede.

| StefanescuDaniel explică:

Nu am furat nimic. Am actele, garantia pe numele meu tot. Am scris despre ce este vorba

| StefanescuDaniel explică (pentru Frank51):

Am incercat dar eu sper sa ajut pe cineva, dupa cum am scris mai sus.