| Ariana19 a întrebat:

Știe careva în cat timp se decodeaza un iphone 4? Va rog ajutați-mă

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi cu el la firme care decodează telefoane si acolo i ti zic băietii ăia c am cît dureaza sa il decodeze, poate dura intr e o oră sau il lasi acolo si te sună ei cind este gata, depinde cîti clienti sunt inaintea ta, si cît de usor sau greu este sa il decodeze.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ca ei nici nu il decodeaza acolo, poate il duc in altă parte la alti colegi sa il facă, si asta chiar poate dura cîteva ore sau zile.

Răspuns utilizator avertizat