| slv30 a întrebat:

am o intrebare as vrea sa imi bag softul de iphone pe telefonul meu cum sa fac?

14 răspunsuri:
| danyshatAT a răspuns:

Cu Programul odin dar ce telefon ai? poate nu iti merge

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, depinde ce soft uite aici ISO 4.2 :
http://www.youtube.com/watch?v=mhtkocxfODM
O seară bună!

| slv30 explică (pentru danyshatAT):

Am telefon LG kp502 stiu ca u ii prea bun dar imi place. stii tu cum sa fac?

| JordanMichael a răspuns (pentru slv30):

Cum iti imaginezi ca poti sa iti bagi soft de iphone pe telefonul ala? Nu se poate.

| danyshatAT a răspuns (pentru slv30):

Pai iso nu se poate instala pe alte telefoane in afara de iphone happy

| slv30 explică (pentru JordanMichael):

Uita-te aici http://www.youtube.com/watch?v=-LJSeoXHu2Q si dupa aia vorbeste!

| darrio2007 a răspuns:

Nu merge pe telefonul tau.Fiecare cu sistemul lui de operare.Ca si cum ai baga motorina la un Logan pe benzina.

| JordanMichael a răspuns (pentru slv30):

Vai de sufletul tau....aia e tema nu e softul. vezi cuvantul ala theme...trebuia sa pui accentul pe el.

| yourFanta a răspuns (pentru slv30):

Este imposibil, deoarece are platforma Java, iar iphone are iOs...asa ca..sa nu sfidam legile fiziciilaughing)

| alexs99 a răspuns:

Nu poti baga sistemul de operare IOS pe un telefon ce are alt sitem de operare.

| JordanMichael a răspuns (pentru yourFanta):

E slab in exprimare...el cauta o tema.

| slv30 explică (pentru JordanMichael):

Hai pa ma nu mai vorbi ca ma plictisesc de bagi singur in seama

| yourFanta a răspuns (pentru JordanMichael):

Aaa,asta`i altceva. Poti sa iti pui o tema, dar trebuie sa modifici softu telefonului. daca nu te pricepti mai bine lasa`l asa.Si eu am pus tema de iphone pe LG cookie si nu am stiu ce naiba sa mai fac cu el.

| yourFanta a răspuns (pentru JordanMichael):

Scuze,nu tie am vrut sa iti raspund.Greseala mea! big grin