| Daniel1619 a întrebat:

Buna TPU Am un galaxy Ace si de curand face figuri cand il pun la incarcat uneori ba nu face nimic ba se incarca se opreste si tot asa sunt disperat ce sa mai fac ajutati-ma ce sa fac sa ma duc cu el la reparat e scump sau pot face? Ce sa fac un sfat rapid Funda! Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Aleeee15 a răspuns:

Mergi cu el de la magazinul de unde ti l-ai cumparat cu garantia. trebuie sa-ti dea un incarcator la fel. Sau daca l-ai luat de pe net, suna la numarul firmei/Orange si raporteaza problema. Iti va trimite acasa incarcator/ telefon nouhappy

| Daniel1619 explică (pentru Aleeee15):

Este din Viena nu pot face nimic crying