| UIV27 a întrebat:

In august e ziua mea si nu stiu ce smartphone care sa nu depaseasca 1600 lei sa imi iau.imi recomandati si mie ceva bun? funda!

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Nu lua S2/S3 happy
Gasesti un S4 cu 1600 pe okazii, chiar nou, chiar in regula happy (daca vrei SH gasesti si cu 1250).
Eu personal mi-am cumparat cu un buget mai mic decat al tau un iPhone 5 SH de care sunt foarte multumit.
S2 plus se misca mai prost decat S2 - din proprie experienta.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cipryyy100 a răspuns:

Cel mai bun Samsung e S2 PLUS e foarte rezistent si functioneaza perfect.Nu are componente ca si S3, S4, iar alt telefon ti-as sugera un Nokia Lumia (925)sunt super.

| UIV27 explică (pentru cipryyy100):

Eu as vrea un s4 dar nu ma incadrez in pret

| Robert_Tutuianu_1990 a răspuns:

Smartphone S500

| r3SeBy a răspuns:

Un Google Nexus 5 cred ca ar fi bun.Este 1550 lei pe pcgarage.ro
Link: http://www. pcgarage.ro/smartphone/LG/google-Nexus-5-16gb-lte-black/

| hp8510p a răspuns (pentru UIV27):

Gasesti S4 nou cu factura, cutie sigilata si cu garantie 2 ani la pretul de 1550 de lei pe Online-Tel.ro...de acolo mi-am luat si eu