| cryss1234 a întrebat:

Nu de mult mi-am cumparat un tel LG T385 b, si v-as ruga sa imi ziceti si mie niste site-uri de jocuri pentru el(gratuite). sau daca pot sa imi pun acea aplicatie cu "talking tom cat", am incercat sa mi-l downloadez si nu pot...probabil am intrat pe un site gresit sau nu stiu ce sa zic... Multumesc anticipat :* (dau funda)

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Mrblackstar a răspuns:

Pe ce ruleaza pe Android?

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Am si eu. Ai internet?
Daca nu, trebuie sa ai un cititor de carduri, si un card Micro SD

| cryss1234 explică:

Va multumesc tuturor happy

| cryss1234 explică (pentru bursuc001):

Mi-am descarcat aplicatia "talking tom cat" dar cand vreau o accesez imi apare "se conecteaza la http://djdudes.com coninuati?" daca dau "Da" imi apare o pagina...nu are nici o legatura cu aplicatia...:(

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru cryss1234):

De la care link ai descărcat?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru cryss1234):

Ciudat...

Încearcă s-o downloadezi de la linkul :
http://www.umnet.com/download-software/27123-TalkingTom_cat

Acest site este unul mai SERIOS!

| YoshiFan a răspuns (pentru cryss1234):

Acea aplicatie este un fake, o pacaleala! Plus ca nu merge Talking Tom pe telefonul tau (nu are Android sau iOS)!