| Georgiana0216 a întrebat:

Buna!

Urmeaza sa plec pentru 4 zile in Italia si m-ar interesa sa stiu cam de cate date mobile as avea nevoie sa fiu acoperita pentru aceasta perioada.
As folosi datele strict pentru Facebook, insta, whatsapp.
In abonament am un trafic de 6gb in roaming, dar ma tem ca sunt cam putini.

Fundaaa

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Ajung. Cel mai mult consuma Youtube si tik tok deci pe astea sa le folosesti cu moderatie

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt mai mult decat suficienti pentru 4 zile

| Georgiana0216 explică (pentru Furnicuta000):

Mulțumesc!
Tik tok nu am, iar Youtube nu am de ce sa îl folosesc fiind vorba de o mica vacanta. Deci am scapat.

| Georgiana0216 explică (pentru suntserios):

Mulțumesc!