| comedy a întrebat:

Vreu sa cumpar un smartphone pentru tatal meu... pentru ziua lui, si m-am gandit la Allview a4 you.care imi place si ca aspect si ca specificatii.dar am auzit multe recenzii contra. Lui ii trebuie un telefon pentru business. wifi ii trebuie rar.doar ca sa vorbeasca si ca sa fie rapid cand vrea sa sune pe cineva. Deci intrebarea mea ar fi : daca merita sa iau acest telefon. Daca se va descurca acest telefon cu doar una sau doua aplicatii instalate? Sau daca nu spuneti-mi un alt telefon bun, asemanator. Multumesc anticipat! +++ FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Gherghisan_Ionut_1999 a răspuns:

Depinde de ce buget ai, sunt multe telefoane mult mai bune ca un Allview A4, as prefera sa imi zici cat de scump ai vrea mobilul

| comedy explică (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

350 ron max pretul pe care as da pe un smartphone pentru el. Pentru ca nu ii trebuie multa performanta, doar ca sa suna sumplu si rapid... ca sa aiba si el un smartphone de ziua lui

| Gherghisan_Ionut_1999 a răspuns (pentru comedy):

Hmmm, poate un Allview E2 living, mai pui 20 leiwinking, funda?