| TCosmin a întrebat:

Am nevoie de driver Samsung usb driver( galaxy grand neo) pentru windows 10 ca sa pot sa conectez telefonul la pc. Va Astept.

4 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Instaleaza Samsung Kies si o sa se instaleze automat si driverele. Plus ca ai acces la back-up fisiere etc.

| TCosmin explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Am incercat si oriunde spune:You need to install or reinstall the windows media feature pack. Pot face ceva?

| Băă_VaLy_1984 a răspuns (pentru TCosmin):

Incearca driverul asta http://www.mediafire.com/......5.55.0.exe