| Florin_Darastean_1993 a întrebat:

Buna ziua lume.

De ceva vreme mi-am luat un Samsung s8+ la mana a doua si am obs ca are o problema cu conexiunea la net, adica are momente cand functioneaza internetul(datele mobile) si is momente cand nu functioneaza.

L-am dat la schimb pe un s8 simplu dar si ala are aceeasi problema dar fara sa stiu adica nu are timpul acela asa lung de cadere a conexiunii la datele mobile sau la fel imi face daca vb la telefon in casti nu am conexiune de date mobile. As aprecia daca m-ar ajuta cineva cu ceva informatii, sau solutii.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Problema frecvent discutata la S8 din ce am vazut si pe softpedia.Da-i restart cand iti face asa.

| Florin_Darastean_1993 explică (pentru siriusblack98):

I-am dat, dar nu pot sa tot fac asta mereu ca imi face de mai multe ori pe zi