| 3243F6 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun(per total) telefon android cu ecran plat? S23+?

Răspuns Câştigător
| Anca018 a răspuns:

Diferenta intre S23+ si S22+ nu este foarte mare, astfel ca daca nu tii neaparat sa ai ultimul model, poti lua si S22+.
Sincer pana acum nu am avut un telefon mai bun decat Samsung, gama Galaxy.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbim de android only, nu stiu daca exista ceva peste Samsung. optiunele ar fi:
* Motorola edge 40
*Asus zenphone
*Google pixel
Cred ca orice optiune din astea 3 este buna, nu dai gres, tine doar de preferinta.
Xiaomi desi ofere hardwere bun, miui-ul este oribil si plin de blotwere

| NLS a răspuns:

Pixel 7 Pro

| NLS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu bloatware-ul e problema la Xiaomi, bloatware au toate brandurile aproape, Samsung included.
Si se poate scapa de el in 10-30 min, daca te duce putin capul.

Problema ar fi modemurile care deconecteaza WiFi-ul de 5 ori pe zi de exemplu, sau camerele secundare care nu focalizeaza prea ok.

| Skarr a răspuns (pentru NLS):

Pixel 7 pro e curbat.
Dar da e un telefon foarte bun. Mai ales camera
Il am de 8 luni si singurul lucru care mi-ar fi placut ar fi fost o baterie mai mare