| MădălinaDaniela20 a întrebat:

Ce ați alege între un Samsung galaxy s6 si un Htc One (M8)? De ce? FUNDA!

7 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Galaxy s6?, inca nu a aparut... poate vrei sa spui s5
Eu as alege HTC one m8 pentru ca este mult mai elegant decat samsungul, este construit din materiale premium (aluminiu)

| SadBlackAngel a răspuns:

HTC

| MădălinaDaniela20 explică (pentru SouLIce):

Imi pare rău, am scris greșit

| Paul_Radu_1997 a răspuns:

Eu am avut Samsung s5, dar dupa cateva luni mergea greu, si acum am HTC one m8 de vreo 2 luni si merge impecabil si este foarte rezistent.

| LTAA a răspuns:

HTC One (M8), datorita aluminiului mai rezistent si placut la atingere.

| paulpaul25 a răspuns:

IPhone 5swinking

Răspuns utilizator avertizat