| Xmen22 a întrebat:

Ce ați alege dintre poco x6 pro sau Samsung a55?

Răspuns Câştigător
| Cinic a răspuns:

Samsung a 55! Sau si mai bine noul Motorola neo 50 cu 5 ani garntati de softwere suport.

14 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Samsung

| Crackman a răspuns:

Samsung datorita sistemului de operare

| Xmen22 explică (pentru Cinic):

Am apucat de am dat comanda la a55, parca regret că m-am grăbit să nu fi luat Motorola mai bine

| Cinic a răspuns (pentru Xmen22):

Poti sa anulezi comanda oricand. Nu-i complicat. Am avut Motorola g54 power. Foarte multumit pentru cei 1000 de ron. Stock curat, procesor decent si 12 gb ram. Neo 50 este peste Samsung a 50 la procesor so nr de rami. Dar vine cu plastic frame si gorilla glass 3 vs gorilla g. Victus de pe a 55. Eu acum am Samsung xcover 7. Sunt extrem de multumit. Este rugged si are baterie detasabila + gorilla glass victus plus.

| Nimeni10 a răspuns (pentru Cinic):

Nu mai pot anula comanda

| Mindfulness a răspuns:

Samsung 4 ever.

| Cinic a răspuns (pentru Nimeni10):

Ba da, poți! Sa poti face simplu retur la colet! Atata timp cat coletul este sigilat iti vei primii toti banii inapoi.

| Nimeni10 a răspuns (pentru Cinic):

Nici nu stiu ce sa fac...

| Cinic a răspuns (pentru Nimeni10):

Frate este simplu. Cand vine curierul îi spui ca nu îti mai doresti produsul. Sau suna la firma la care ai facut comanda si anuleaza. Eu am dat retur la un pat laughing

| UnchiulRamiz a răspuns:

Samsung A55 cu ochii închiși as alege

| AdrianGht a răspuns:

Salutare! eu as alege Samsung a55.
ai mai jos preturile de pe PC Garage
https://l.profitshare.ro/l/13722482
https://l.profitshare.ro/l/13722484
https://l.profitshare.ro/l/13722485
https://l.profitshare.ro/l/13722486

De asemenea iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."

| ReddY25 a răspuns:

Un miliard la sută, Samsung