| Larisaaaa a întrebat:

Ce este asta http://oi58.tinypic.com/2dmd187.jpg? o aplicatie sau un joc? cum se numeste. funda primul raspuns.

2 răspunsuri:
| LuisaTone a răspuns:

Tinypic este un site in care descarci o poza si ti-o trimite in eticheta html., de obicei sunt pentru jocuri ( ex: Howrse.ro) pentru a putea posta o poza pe profil, dar are si alte atributii, dar aceasta este principala laughing

| Larisaaaa explică (pentru LuisaTone):

Te-ai uitat la poza? Despre ea vorbeam. Stiu site-ul tinypic. Dar acum stiu ca se numeste snapchat.