| Analex17 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Honor 200 Pro?

2 răspunsuri:
| Andrei0410 a răspuns:

Pare destul de bun. L-am comparat cu niste Samsung-uri cam la acelasi pret si am vazut sa aiba doar plusuri. Deci merita.

| NLS a răspuns:

Telefoanele cu ecran curbat sunt o mare bataie de cap, atat pentru acuratatea imaginii pe margini, cat si pentru aplicarea si pastrarea unei folii sau sticle de protectie.
Incurca adesea si la carcasa, daca folosesti.

Personal nu-mi place nici insulita din ecran, dar sunt niste senzori acolo...

DAR exceptand asta, orice telefon care are senzorul de 1/1.3" face poze bestiale.
(atentie, are acest senzor doar pe camera wide, celelalte camere nu fac poze chiar atat de calitative, dar asta e valabil pentru orice alt telefon)