| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

Ce parere aveti despre esecul celor de la Huawei?

11 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce esec? Stai asa, se incordeaza Trump. Plus ca oamenii sunt cu capul - americanii ma refer. Mai negociaza un pic si se linisteste cu banul lui.

| Nătărău a răspuns:

Care-i phaza?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incapabilii

| Bogdan70001 a răspuns:

Am mai scapat de o companie de ****.
Pe langa toate inselatoriile pe care le-au facut si toate "spionajele" de pana acum si asa EMUI era considerat unul dintre cele mai proasta CUstom ROM-uri bazate pe Android deci nu inteleg care-i pierderea? big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eee esec. Esec o sa fie daca pica rau in vanzari, momentan nu e niciun esec

| FonAfon a răspuns (pentru Nătărău):

Caută „Huawei și Google" pe un motor de căutare.

| Nătărău a răspuns (pentru FonAfon):

Sună interesant "Huawei și google".;-))

| laeimbrea a răspuns:

E bine ca inca pot sa isi vândă telefoanele in China rolling on the floor

| Legendarydk a răspuns:

Nu-i eșec, fiind pe locul 2 mondial la vânzarea de smartphone-uri, își vor creea propriul sistem de operare pentru a putea vinde telefoanele in afara Chinei.