| DanyEL24 a întrebat:

Ce parere aveti despre Galaxy S5? Pro si contra.

Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Eu nu am nici o parere de rau despre Samsung galaxy s5
imi place mult
dar singurul lucru care poate fI o problema pentru unii este pretul cam mare
dar se merita pentru cind poate sa cheltuie atatia bani, stiind ca ai un super telefon
are camera buna, ecran superb, senzor pentru amprenta, este rezistenf la apa si la praf
e super!

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Galaxy S5 este un telefon bun, deoarece este foarte performant, iar ecranul mi se pare mai bun decât la concurență. Contra ar fi calitatea materialelor din care este făcut. Cromul sare destul de repede, iar în partea de jos unde este mufa de încărcare se găsește un capac ridicol de mare și ieșit in afară fara rost. Capacul din spate e făcut dintr-un plastic urât, perforat pentru a ascunde calitatea proasta a acestuia, iar cromul de pe cameră este mai prost decât cel de pe margini.

| DanyEL24 explică (pentru alexxxxxxxxxx):

Ai S5?

| ZizicaWanZizicovici a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

A aparut Samsung Galaxy S6 big grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este performant şi la un preţ accesibil ( 1700 lei ) - vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5-6033.php

http://www.emag.ro/......D7C54BBBM/

http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/q-samsung-galaxy-s5

Toate cele bune.

| DanyEL24 explică (pentru ZizicaWanZizicovici):

Stiu dar S6 EDGE de 128 GB este 4800 lei.