| OneTap a întrebat:

Ce se intampla daca ajung la 2+ gb de date mobile? Am ajuns chiar la 3. Sunt pe cartela Orange fără abonament.

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa intrebi, doar presupun.
Daca ti se termina cota alocata (nu stiu ce optiune ai) nu te mai poti loga la internet. Pentru ca esti pe prepay. Si folosesti cat ai platit anticipat. Doar la abonament te taxeaza in plus.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Aia e avertizare de date rezonabile din telefon si nu conteaza. Daca inca ai MB poti naviga linistitlaughing

| OneTap explică (pentru Yuoia):

Deci cand termin toți mb nu o sa mai pot sta pe date mobile?

| Yuoia a răspuns (pentru OneTap):

Exact.