| GabyAdicaEu a întrebat:

Cum introduc castile intr-un Huawei ascend p6

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cu grija. Nu cred ca poate fi atat de greu.

| darrio2007 a răspuns:

Usurel si cu rabdare.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

laughing serios?

| GabyAdicaEu explică (pentru anonim_4396):

Pai normal ca nu crezi, nici macar nu sti despre ce este vorba, te-am raportat celor de la TPU!

| GabyAdicaEu explică (pentru darrio2007):

Usurel si cu rabdare ai un report de la mine!

| GabyAdicaEu explică (pentru AnonymousTPU007):

Serios, te-am raportat celor de la TPU.

| darrio2007 a răspuns (pentru GabyAdicaEu):

Bai,baietas,sau ce oi fi, daca citeai regulamentul TPU, vedeai ca si raportarile nefondate duc la stergerea contului celui care raporteaza.Vad ca iti place sa dai pe goarna.Altadata cand vrei raspunsul asteptat da si tu mai multe detalii.Ce ai fi vrut sa ti se raspunda la aceasta intrebare? Chiar nu stii cum se introduc niste casti? Poate nu stii unde.Da-o incolo de treaba.Esti penibil.Hai,pa.

| darrio2007 a răspuns (pentru GabyAdicaEu):

Ai vrut tu sa scrii ceva dar nu rimeaza.Nu stai bine nici la acest capitol.

| GabyAdicaEu explică (pentru darrio2007):

Esti un om incult.

| darrio2007 a răspuns (pentru GabyAdicaEu):

Cred ca ai probleme de personalitate.Ai nevoie de mult ajutor.Vad ca ai raportat pe cativa de pe aici.Si jignirile aduse mie se raporteaza.

| darrio2007 a răspuns (pentru GabyAdicaEu):

Vad ca nu ai nici somn. Odihneste-te mai mult.Repausul iti schimba modul de gandire.