| Pavell a întrebat:

Daca ar fi sa aleg intre iphone 6 plus si 7 plus, care ar fi varianta cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Intra pe GSMARENA, alege comparatia dintre cele 2 și va rezulta clar câstigatorul

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

7 e mai tare dar și mai scump. Cum stai cu banii - asta determină decizia ta.

| MihaiNicu23 a răspuns:

6 plus ca nu e prea mare diferenta intre decat de bani, 7 e mai scump.

| Pavell explică (pentru sierra1):

Nu e problema de bani, daca vreau pot sa imi iau si 8-ul sau s9 plus, dar eu sunt interesat de astea 2 modele

| AlecuAlex a răspuns:

E clar ca 7 no?

| devilshelp a răspuns:

Daca nu ai probleme cu banii ia-ti 7 Plus

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

Să fii iubit și să faci o alegere buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu care crezi?

| Pavell explică (pentru sierra1):

Mersi, la fel si tu! big grin

| Pavell explică (pentru anonim_4396):

7, doar ca am auzit multe persoane care ar opta pe 6 mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pavell):

Probabil pentru ca este mai ieftin, dar 7 e mai bun.

| Bogdan70001 a răspuns:

Auzi,dar dc nu ai zis mai bine iPhone 4 si iPhone X?! Pe bune o intrebare fara sens, NORMAL ca versiunea superioara... daca ai bani, dar din moment ce ai scris ce ai scris ma gandesc ca ai bani

| Pavell explică (pentru Bogdan70001):

Nu poti face comparatie dintre iphone4 si x, problema e ca multi spun ca 6 e mai bun. nu pot sa-mi dau seama de ce.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Pavell):

Normal ca multi spun asta din moment ce iPhone 6/6S sunt cele mai bine cumparate de iPhone-uri avand in vedere pretul scazut, dar normal ca iPhone 7 este mai bun