| Timeea2001 a întrebat:

Daca cumpar o cartela de 5 euro...cum pot activa acele 2000 de minute?

Răspuns Câştigător
| allex20n a răspuns:

Daca esti pe Orange suni la *100# si la promotii gasesti 2000 minute si sms in retea si 100 minute nationale si internationale cu 5 euro. si dai la activeaza. bafta!

8 răspunsuri:
| victor73 a răspuns:

Suni la *100# si la promoti gasesti am si eu

| Timeea2001 explică (pentru allex20n):

Dar nu pot sa sun la un numar? ca sa-mi fie mai usor?

| Timeea2001 explică (pentru victor73):

Dar nu pot sa sun la un numar? ca sa-mi fie mai usor?

| allex20n a răspuns (pentru Timeea2001):

Ba da, suna la 200 si iti zice exact ce trebuie sa faci. daca nu intelegi ce trebuie sa faci spune-mi.

| Timeea2001 explică (pentru allex20n):

Mersi mult, Allex

| allex20n a răspuns (pentru Timeea2001):

Cu placere!

| Timeea2001 explică (pentru allex20n):

Dar de ce imi zice cand sun la *1oo rejected by network? Dar alte nr.nu mai sunt?

| allex20n a răspuns (pentru Timeea2001):

*100# trebuie si #