| VizitiuOtiliaAnca a întrebat:

Daca se pleaca intr-o tara cu care nu exista roaming pentru compania mea de telefonie si am cartela prepayd, nu exista roaming cu acea tara(Maroc) chiar si la alte companii iar telefonul nu este compatibil cu cartela locala se poate folosi whatsapp daca cumva reusesc sa ma loghez la wifi-ul hotelului? este posibila logarea whatsapp DOAR cu wifi activ?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, atat timp cat te conectezi la wifi nu are roamingul nicio treaba

| ReddY25 a răspuns:

Da,poți

| Delyae a răspuns:

Da, trebuia să te duci în Paris.