| Fr3dy a întrebat:

De ce mi se misca sacadat Subway Surfers pe Acer S500? Acer S500 e mai bun ca GS2 si pe GS2 merge bine..Am inchise toate aplicatiile din background cu ram cleaner.350 mb liber, si merge sacadat...
I-am dat si hard reset si merge la fel.

6 răspunsuri:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Probabil jocul e prea nou sau probabil telefonul tau nu suporta laughing

| Fr3dy explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Qualcomm 1.5ghz dual core S4 Krait Adreno 225, 1gb ram si nu suporta joculet, Subway Surfers?

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Fr3dy):

Si eu am un Lg optimus l7 si merge sacadat Subway Surfers.Inchid toate aplicatiile, opresc netul, inchid orice activitate si el tot merge sacadat... dual core, 1 ghz, 512 mb ram, android 4.0.3...nu stiu ce are.Mai demult am mai avut jocul asta tot pe l7 dar nu facea deloc figuri, mergea impecabil.

| Fr3dy explică (pentru AnonymousTPU007):

Oare sa nu fie optimizat pentru diferite telefoane? mentionez ca am stuttere si in catapult king, in diferse jocuri mai multe...

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Fr3dy):

Nu stiu, eu in catapult king n-am probleme.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Fr3dy):

Huawei Ascend g300 e mai slab ca l7 dar pe ala merg perfect toate jocurile, adica au mers bine toate care le-am instalat.